Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2019, 22:22   #30
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Paladyn po zniesieniu drwa na ogniska i odpaleniu ich długo wcierał wodę święconą w swój wielki miecz. Cieszył się, że będzie mógł dobyć tego oręża. Zazwyczaj nie miał tyle miejsca, żeby móc w pełni wykorzystać jego możliwości.

Aż w końcu przyszło światło i mróz. Nic czego by nie doświadczył. A jednak włos mu się zjeżył na całym ciele.

Wyprostowany Halvar ściskał mocno swój miecz. Celował jego końcem w wiszącą nad mauzoleum zjawę. Jednak odwrócił na moment głowę, jakby coś zobaczył na granicy światła i mroku. Zaciskał zęby. Wróg był poza zasięgiem jego miecza. Spojrzał po towarzyszach, a później skierował spojrzenie w ciemność.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline