Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2019, 16:18   #54
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pierwszą reakcją, która przyszła mu na myśl w stosunku do chamskiego Japończyka w odpowiedzi na szturchańca było koreańskie przekleństwo, ale ugryzł się w język zamiast tego powiedział - Hai Senpai arigatogosaimasu - Z głupawym uśmiechem. Może jak będzie udawać mangozjeba, który po prostu gapi się jak ciele na Azjatów, bo to Azjaci to go bardziej zignorują?

- Wybaczcie spóźnienie po drodze zepsuł się autobus a do tego jedna laska w bibliotece przestała oddychać i musiałem pomóc w reanimacji - Wyjaśnił i zajął się podłączaniem gitary elektrycznej oraz ustawianiem wzmacniacza.

Pokiwał głową słysząc ostrzeżenie koleżanki - Taaaa... Do tego staro szkolni widziałem gości z poucinanymi palcami, ale może to nam wyjdzie na dobre? Może sprzedają lewe leki? W Ameryce to niezły biznes może dałoby się kupić jakąś tańszą insulinę? - Powiedział Duncan
- Nie chcę insuliny od korposzczurów - Warknął Dima
- Przecież oni zaczęli, jako buntownicy przeciwko władzy Cesarza
- Nie ważne jak zaczęli ważne jak skończyli. Nie i koniec. - Odpowiedział Rosyjski bębniarz.
- Dobra, twoje ciało twój wybór... To może omówimy set ? - Zaproponował Duncan zmieniając temat.

- Napisałem tekst specjalnie na tą okazje taka słaba parafraza luck be a lady tonight franka Sinatry i paru przysłów, ale sądzę, że może się spodobać publice - Wciąż miał wyrzuty sumienia z powodu pomysłu wykorzystania mocy żeby namawiać bywalców kasyna do hazardu.
Może w ten sposób zniszczy komuś życie? Ktoś wpadnie w długi albo uzależnienie? Z drugiej strony, gdy planował występ zależało mu żeby ponownie zostać zaproszonymi.

Teraz sytuacja uległa zmianie, choć cel miał podobny z jednej strony nie po to uciekał przed wojną gangów z Glasgow żeby teraz dać się wciągnąć w walki pomiędzy Jakuzą a miejscową mafią, choć... Był bohaterem punkt kontaktu oraz wejścia do dobrze chronionej siedziby zorganizowanej grupy przestępczej może się kiedyś na coś przydać zaryzykuje, więc mniejsze zło.

- Sądzę, że przydałoby się zagrać “In colorful life existence is black and white ”, bo to nasz największy przebój i możliwe, że przyjdą jacyś fani... Ta piosenka z próby w parku też nam się udała chciałbym ją powtórzyć - Niezależnie od sytuacji z gangsterami zamierzał powtórzyć akcje z poszukiwaniem Moniki w najgorszym wypadku kolejna osoba padnie trupem to przynajmniej szybko otrzyma pomoc a Duncan otrzyma potwierdzenie, że ludzie na uniwerku piorą mózgi.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-11-2019 o 21:58.
Brilchan jest offline