Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2019, 16:33   #92
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Obudziłem się sam, śpiąc nieco dłużej niż zwykłem. Dni w Scholi zaczynały się wcześnie rano, zawsze od zaprawy fizycznej. Przynajmniej przez kilka pierwszych lat nauk podstawowych.
Gdy wstałem, na swoich pryczach spała ganguska oraz gwardzista, kojo adepta było puste. Może ślęczał całą noc nad wydrukami? W końcu to jego talent.

Szybki prysznic. Ślady wody świadczyły o tym, że ktoś był tutaj stosunkowo niedawno.
Obudzony zimną wodą, kolejny nawyk z Scholi, zacząłem funkcjonować na właściwych obrotach. Założyłem mundur, przytroczyłem kaburę do uda i wszedłem do głównego pomieszczenia. Albinos już ślęczał nad wydrukami. Z wszystkich kartek zainteresowała mnie ta, o którą sam prosiłem. Wszelkie pieczęcie się zgadzały, informacje z bazy danych Arbites.
Szybko przebiegam wzrokiem po linijkach. Kranie nie nacieszył się fortuną po spieniężeniu Wolnej Floty Nefrit. Neurotoksyna, odciski palców żony. Przyznanie się i przyjęcie całkowitej winy na siebie, klasyka. Fałszywy, ale łatwy do sprzedania kit o rozpadzie małżeństwa jako motywie - to też pestka. Zaskakująco długo ją trzymali przy życiu, jak na kogoś kto popełnił morderstwo i się do tego przyznał, równie zaskakująco krótko przeprowadzono całe śledztwo jak na arystokratyczny ród.
- Ona go nie zabiła. Wzięła na siebie całą winę, śledztwo zamknięto bardzo szybko jak na tak małą ilość dowodów i fakt, iż morderstwa dokonano wśród scintilijskie arystokracji. Mam wrażenie, że to był część jakiegoś planu. - mówię do siebie i odkładam kartkę. Zaraz potem sięgam po kolejny wydruk, aż dwa pudła. Podchodzę do kogitatora przypisanego do Gammy 710 i ponownie używam mojego kodu.
- Gamma 710, wyszukaj w bazie danych Adeptus Arbites i skompiluj informacje o Forban Corribdian ITN 3962-LI-5565-11944/0032, Anselm Rackham ITN 2018 TZ-3116-9440/8214 w oparciu o wprowadzony klucz dostępu.
 
BigPoppa jest offline