Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2019, 19:55   #76
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Na te słowa Mikołaj dosłownie parsknął śmiechem.
- Czy wyście naprawdę poszaleli? - zapytał po chwili - Ja wiem, że roboty są złe, ale co wam strzeliło do głowy, żeby uważać mnie za jednego z nich. Bądźcie poważnie, bo naprawdę sobie pomyślę, że jesteście stuknięci.

W tym samym czasie Konrad uważnie obserwował Mikołaja. Coś mu tutaj ine grało. Przecież widzieli na własne oczy, jak kabel zwisał chłopakowi z nadgarstka. Wszystko jednak wskazywało na to, że Mikołaj mówi prawdę. Fakt jego reakcje były trochę dziwne, jakby udawane, ale może...
Konrad zamyślił się na chwilę. Może Mikołaj po prostu nie wie, że jest robotem. Może jego program jest tak napisany, że robot uważa się za normalnego człowieka. Konrad nie słyszał o takich robotach, ale czysto teoretycznie było to możliwe.
Gdyby tak było faktycznie, to wiele by to wyjaśniało.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline