Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2019, 15:55   #103
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Jacek nie do końca wiedział jak, ale się udało, a on niczym prawdziwy "wybraniec" Morra powstrzymał nieumarłą plagę i ocalił miasto.
Teraz zostało już tylko jedno do zrobienia. Zabezpieczyć nowo uzyskaną moc, a najłatwiej to zrobić pozbywając się z Gluckwunschen wszystkich, którzy stanowią zagrożenie.

Biegł w kierunku głównego placu, czy raczej miejsca gdzie bohaterowie mogli się zebrać. W ruchu rzucając kolejne zaklęcie.
-Morrze sprowadź do mnie swych wiernych wyznawców, a szczególności swych kapłanów, nowicjuszy i czempionów. Musze z nimi pogadać. Błagam o wielki.
Na koniec dorzucił jeszcze parę słów modlitwy do dziwnej mocy, która ingerowała ostatnio w wydarzenia licząc na jej wstawiennictwo.
-Deus exo machino boś ty też potężny byt. Wspomóż mnie i sprowadź bohaterów do mnie zanim zrobią coś głupiego.
 
Lynx Lynx jest offline