Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 20:51   #23
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Abdel słysząc słowa Brada uśmiechnął się w duchu. To był zmyślny plan i miał szansę powodzenia. Zwracając się do brata rzekł:
- Słyszałeś co powiedział sołtys, potrzeba ochotników do zasadzki. Myślę, że najcięższe uderzenie pójdzie na bramę, dlatego wasza trójka dołączy do Steliosa. - po czym zwrócił się do ludzi, którzy mieli iść z Adamem - Słuchajcie rozkazów Steliosa, ale też chrońcie mojego brata. Gdy Ci przytaknęli, odezwał się Adam:
- Nie traktuj mnie jak małego dziecka. - powiedział z wyrzutem - Zapominasz, że mam w walce więcej doświadczenia od Ciebie. Poza tym przez pare lat las był moim drugim domem i nie jedną zasadzkę widziałem. A kto bedzie chronił Ciebie braciszku, hę? Abdel odpowiedział:
- O mnie sie nie martw, ja ze swoimi łucznikami obsadzimy wieżyczki. - po czym zbliżył się do brata i uściskał serdecznie. - Połamania miecza Adamie. Niech bogowie Cie strzegą. Po tych słowach Abdel wydał stosowne polecenia swoim ludziom i wszyscy udali sie na stanowiska.
 
Astaroth jest offline