Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2019, 01:03   #45
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Co jest źródłem tej magii? - Niemal warknął Halvar w stronę dziewczyny. Był on wyraźnie zdystansowany w stosunku do niej. Jakby doszedł nagle do wniosku, że w oskarżeniach ludzi coś może być.
- Wiesz, że jeżeli będziemy cię bronić poleje się krew. A jeżeli ktoś na nich rzucił urok, to będziemy mieć na rękach krew niewinnych.
Mówił pewnym głosem. Wręcz zimno. Nie miał wiele obycia z dziewczynami, co wychodziło przy takich sytuacjach niczym słoma z butów pospolitemu wieśniakowi.
- Jeżeli to zwykli wieśniacy, to zginie dwóch, może trzech i uciekną. Ale jeżeli naprawdę są pod wpływem magii, to będziemy walczyć potykając się o ich odrąbane kończyny, a oni i tak nie odejdą. Dlatego skup się. Co jest źródłem uroku?

Zachowanie to było wręcz nie podobne do wysokiego paladyna. Ściskał mocno swoją broń i niemal krzyczał na dziewczynę. Jakby nie mógł opanować swojego gniewu, a w niej widział jego przyczynę. I… zignorował słowa towarzyszy o zbliżających się jeźdźcach, choć dał się poznać jako ten obdarzony wybitnym wręcz słuchem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline