Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2019, 11:27   #66
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Talking (This)Punk might be dead soon

Duncan nie zamierzał dać zastraszyć jakimś gangsterom skoro nie chcieli robić scen to zgłosili się pod niewłaściwy adres! Jak wiadomo najlepszą obroną jest atak, więc przystąpił do ataku zamierzał mówić głośno i donośnie a płuca miał mocne:

- Słuchaj, no skośnooki gatunku inwazyjny jestem w tym mieście dłużej od ciebie i jeżeli myślisz, że wystraszę się was tylko, dlatego że wjechaliście do miasta i szastacie kasą na lewo i prawo to się grubo mylisz! Dotrzymałem umowy, którą zawarłem z poprzednimi właścicielami klubu na waszą prośbę złagodziłem wydźwięk muzyki! Kurwa ja nawet poszedłem wam na rękę będziecie mieli taki utarg z zadowolonych gości, że twoje szefostwo powinno nam jeszcze kopsnąć premię a nie mieć jakieś wąty! Sądziłem, że wy jesteście skupieni na dbaniu o społeczność no to cieszcie się, bo właśnie dałem wam okazje pomóc lokalnej społeczności moim ogłoszeniem ty nieogarnięty życiowo bęcwale! Kto zatrudnia zespół punkowy i nakazuję niegranie treści politycznych ?! - Za dużo w życiu przeszedł żeby teraz byle, jaki żółtek mógł zrobić na nim wyrażenie on się nie bał śmierci! Miał misje do spełnienia, ale nie mógł mieszać w swoją krucjatę bliskich mu osób dość już żyć rozpierdolił swoim bohaterowaniem w Glasgow zamierzał wyciągnąć z tych doświadczeń naukę.

- Teraz posłuchaj, mnie uważnie Senpai - kun wykonałem robotę, którą mi zlecili twoi szefowie MOI LUDZIE zabiorą sprzęt i pójdą w swoją stronę JA zostanę odebrać wypłatę i wysłuchać ewentualnych pretensji. CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ biorę na siebie! Jeżeli choć cząstka tego, co słyszałem o honorze, którym się tak przechwalacie jest prawdą nie ruszycie palcem dzieciaka, starego kaleki i dwóch kobiet za błędy dowódcy. Ostrzegam cię już teraz, że jeżeli spróbujecie mnie oszwabić przy wypłacie to pożałujecie, bo mam bardziej zajebisty tatuaże na plecach niż ty! Zastanów się dobrze czy wiedząc, co się dzieje w mieście chcesz ryzykować robienie sobie ze mnie wroga Senpai? Pamiętaj, że odkąd pojawiłem się pod drzwiami to wy okazaliście mi brak szacunku ja odpłacam się tym samym w tej chwili! Jeżeli coś ci się nie podoba zapraszam na zewnątrz i załatwmy to jak ludzie ulicy!

Zamierzał trzymać przy sobie gitarę akustyczną nie wiedział jeszcze czy użyje pięści w użyciu, których gangster miał przewagę czy też spróbuje ataku dźwiękiem, którego pewnie nie będzie miał szansy przygotować. Chciał mieć jednak pewność, że jego ludzie odejdą bezpieczni nawet, jeżeli on przez to straci element zaskoczenia.


Nie wiem czy tu bardziej pasuje wyśmiewanie czy zastraszanie ? Chyba zastraszanie. Tak czy siak wątpię żeby rzut miał jakąkolwiek szanse na sukces ale co tam :P Jak widać Duncan ma silne tendencje samobójcze :P

 
Brilchan jest offline