Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2019, 22:34   #80
BG
 
Reputacja: 1 BG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputację
Ewka poszła za przyjaciółmi i kiwała głową, słuchając rozmowy.
-Dziwna ta sytuacja. Na pewno chcemy coś takiego robić? Wynoszenie fragmentu robota, a niszczenie jakiegoś przeogromnego urządzenia to dwie różne rzeczy... Nie podoba mi się to... A jeśli nas wrobią w coś jeszcze gorszego? Ajajajaj... Ja bym spróbowała powyciągać jakieś informacje z głowy robota, może to rozjaśniłoby sytuację. W każdym razie musimy się pośpieszyć z dojściem do szkoły. I nie wiem, czy zdążymy podczas przerwy za dwie godziny tu dotrzeć, więc od razu mówię, że nie mam zamiaru wagarować. Już wystarczająco dużo problemów mam.
Westchnęła i potrząsnęła głową.
-Mam nadzieję, że Stefek nas nie podkabluje, ani że dotychczas tego nie zrobił... Ja mogę poszukać jakichś informacji na ten temat w książkach... Niebieski ptak? O co chodzi?
 
BG jest offline