Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 21:58   #25
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
"Pieprzona gnida zaraz skosztuje mojej stali..." pomyślał gdy udało mu się odzyskać równowagę.

Pierwsze co zobaczył to jedną z kobiet, która powstrzymywała się od roześmiania.

"Zobaczymy jak ja będę się śmiał gdy te brudasy się do Ciebie dobiorą..." trzeba przyznać że chwilami do dżentelmena wiele mu brakowało.

Wyprostował się ale typ zniknął mu z oczu. Miał zamiar rozładować złość puszczając wiązankę przekleństw w stronę załogi lecz ponownie mu przeszkodzono. Pani bosman i kilciarz zniknęli. Bynajmniej nie poczuł się lepiej... miał do czynienia z magami.

"Jakby nie dość mi było tych obdartusów... jeszcze przeklęci czarodzieje..."

Magów nie znosił... piratów nienawidził a piratka i mag w jednej osobie była dla niego zdecydowanie najgorszą rzeczą na jaką się natknął. Jego... "towarzysz", najwyraźniej szlachcic, podszedł do niego i zagadnął.

- Zapowiada się ciekawy rejs. Czy tylko ja podejrzewam, że może się źle skończyć dla naszej,małej grupki?

Źle... ba z tą bandą łazęg każde zakończenie jest możliwe a szczególnie to najgorsze. Odwrócił się tyłem do załogi i tak jak rozmówca wpatrywał się w brzeg.

-Piraci to najgorsze typki na świecie... Gdyby chcieli mogliby nas po prostu zarżnąć a kapitan powiedziałby zakonowi że wszczęliśmy bunt lub wymyśliłby inne kłamstwo. Nie mam zamiaru wykonywać ich rozkazów... gwarantuję też że żaden z nich już mnie nie popchnie bez nadziania się na moją szpadę... Gdyby to nie zadanie od zakonu w ogóle bym nie wszedł na pokładTak czy inaczej nasza "mała" grupa jest tu zdana na siebie-wszystko mówił z miną znudzoną i lekko poirytowaną
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!

Ostatnio edytowane przez Kolmyr : 03-08-2007 o 22:47.
Kolmyr jest offline