Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2019, 01:00   #106
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Gdy Jacek przybiegł wszyscy, których potrzebował byli razem i świętowali zwycięstwo. Nie chcąc tracić czasu rozpoczął kazanie wspinając się na jakaś skrzynkę co se stała obok.

- Chwała bohaterom Gluckwunschen za odegnanie zła z tych ziem! Podziw i podziękowania są im należne od każdego prawego obywatela, którego uratowali. Jadnak tak jak mówiłem zło zostało odegnane, lecz nie pokonane.Uciekło od nas przegrane, lecz zalęgło się ono w mrocznych ziemiach. Dlatego rzekę wam nie ma czasu do stracenia.Trza działać i kontratakować. Najpierw ruszajcie czym prędzej odbić z rąk nieczystych prowincje imperium utraconą przed latym, a Sylvanią zwana. Tam oczyścić ją musicie z nieumarłych, którzy swym istnieniem kpią z Pana naszego Morra, którego wielkimi czempionami jesteście. Następnie ruszajcie do krain dalekich na południe gdzie pod piaskami, królowie nieumarłe panują. Takie nakazanie dał mi Pan nasz Morr, którego wybrańcem jestem.- powiedziawszy to zrobił krótką przerwę na oddech.

-Pochylcie głowy do błogosławieństwa.- nie patrząc czy ktoś w ogóle słucha wybrańca uniósł ręce i spojrzał w ziemie. Wszak Morr to pan trupów, a trupy to są w ziemi. Błogosławieństwo mamrotał pod nosem, bo pomimo łask Morra nie do końca wiedział jak to cholerstwo zwane magia, czy tam cudami działa.

~Panie Morrze proszę niech sobie pójdą. Będą walczyć dla ciebie z złymi trupakami. Proszę niech sobie pójdą. Błagam Panie.
 
Lynx Lynx jest offline