Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 22:39   #26
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
”Młody, zadziorny i pyskaty... Dziesięć lat temu pokłóciłbym się z nim i zabiłbym tylko, dlatego że byłem dokładnie taki sam. Coś mi świta, że jednak uda nam się wypełnić zadanie i przeżyć. Jeżeli jest chodzi w połowie tak dobry w szpadzie jak w języku to mamy szansę. Jeżeli i z owym Inlandczykiem można by się porozumieć, A nasze damy wykazałyby się odrobiną rozsądku... Tak nasze szanse powoli rosna Tak na przeżycie jak i na wypełnienie misji.. „

- Piraci to ścierwo, to obrzydliwa choroba tocząca naszą ukochaną Theę. Zabicie takiego to nie zbrodnia, lecz czyn godny pochwały. A unieszkodliwienie całego pirackiego statku to zaiste czyn godny wspaniałej pieśni śpiewanej po tawernach. Uwierz mi, że ta cała banda już by wisiała gdyby nie zadanie od Zakonu. Mamy także podobne podejście zarówno w kwestii rozkazów Kapitana jak i w kwestii popychania. Myślę, że się dogadamy Panie...?

Słowom towarzyszył ruch, a zerkając w dół młodzieniec ujrzał wyciągniętą rękę. Uśmiech starego wilka wciąż tkwił na twarzy Tristana a jak by przypadkiem jego druga dłoni musnęła rękojeści szpady. Stał pewny i wyprostowany, a w jego oczach czaił się niebezpieczne iskierki.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline