Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2019, 21:35   #2022
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
O ile dobrze zrozumiałem, na całej przełęczy (przeprawie przez góry) były dwa posterunki granicznych - jeden na szczycie (i ten zdobyliśmy) oraz jeden niżej, po stronie Księstw (który Detlef planuje zdobyć).

Przynajmniej tak zrozumiałem opis, że jeden posterunek był obsadzony doświadczonymi ludźmi, a w drugim panowało rozprężenie.

W żadnym wypadku nie planuje zdobyć baz wroga po żadnej stronie gór

Jeśli coś pokiełbasiłem, to daj znać - poprawię. Jakby nie było drugiego posterunku w pobliżu (jako źródła materiałów), to będziemy kombinować z tym, co mamy.
Właściwie to trzy - jeden na wejściu (obeszliście go bokiem ścieżkami krasnoludów), jeden na szczycie (ten zdobyliście) i jacyś graniczni są po drugiej stronie ale tam nie doszliście.
Poza tym zdobyliście akurat ten gdzie nie było dyscypliny co chyba było widać po opisie walki
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline