Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2019, 11:16   #21
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
'Radko Welikow' ten napis widniał w tablecie Lebon zanim go włączyła w tryb czuwania ujrzawszy ogromną posturę Alexa. Akurat z kimś rozmawiał, więc wolała się nie wtrącać z racji grzeczności. Kiedy kobieta odeszła na bok wtem francuska podeszła do niego.

-Cześć Alex. Chciałam zamienić parę słów na temat zbrodni - rzekła w stronę dryblasa. Gestem dłoni pokazała mu windę. By w odosobnieniu porozmawiać. Kiedy się już znaleźli w niej to przeszła do rzeczy.

-Przeglądałam akta sprzed kilku miesięcy i ten człowiek jest chory, bo tego inaczej nazwać nie można. Poza prawie tymi samymi ranami kłutymi to nie znalazłam nic szczególnego. A ty? Byłeś w laboratorium coś znalazłeś? - zapytała dziewczyna kładąc ręce na biodrach.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline