Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2019, 21:53   #58
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Możliwości awansów i rozwojów są możliwe. To w końcu RPG normalnie przychodzą z miesiącami służby... Ale zobaczymy jak wyglądać będzie zaangażowanie i gra. Więc nie myślcie na razie o awansach i dowodzeniu niszczycielami skupcie się na lataniu i przeżyciu.

Mechanika jak wspomniałem na początku to moja broszka. Będę starał się możliwie jej trzymać. Jeśli będziecie chcieli deklarować akcje z mechaniką będziecie mieli większą kontrolę. Ale z punktu widzenia gracza sesja może być niczym czysty storyteling.

Inicjatywa nie jest tak istotna jedynie w kwestii kolejności prowadzenia ognia i akcji. Ale raczej będziemy intencjonalnie do tematu deklaracji podchodzić. Więc nie będziemy rozgrywać tego czekając aż każdy z graczy raczy coś zaplanować. Chciałbym by deklaracje dotyczyły wszystkich 3 faz walki ale wypracujemy to na sesji.

A co do zakopywania się. Prowadziłem sesję dla 50 piratów i dawałem radę. Tutaj dla 20 myśliwców też powinienem dać radę. Już zacząłem tworzyć specjalnego excela.
 
Fenrir__ jest offline