Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2019, 21:47   #87
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Może Pan siadać, jeżeli krzesło się rozwali to naprawie je później
- No i widzisz, co zrobiłaś kobieto? Odstraszyłaś chłopaka i teraz nam nie pomoże! Wy Amerykance to jesteście dziwni u nas piwo pije się jak lemoniadę - Złościł się Dima.
- Rzeczywiście wy Amerykanie macie bezsensowne podejście do alkoholu sam piłem jak byłem młodszy a prawda jest taka, że jak dzieciak chce to i tak się dobierze, więc lepiej nauczyć pić kulturalnie a nie jak żul - Poparł Duncan.
Julia skrzyżowała ręce na piersi - I to dlatego Rosjanie mają od zawsze problem z alkoholizmem a przez twoje "Braterskie wychowanie" wkręciłeś swojego brata w kłopoty tak samo jak wkręcasz nas w tej chwili!

Duncan zamilkł miała racje.

- Rzeczywiście mamy ważniejsze sprawy na głowie - Gdy młody wrócił ze swojego spaceru punk spytał:
- No dobrze Panowie zaproponowaliście pomoc... Jak właściwie możecie nam pomóc ?
- Jak dla mnie mamy obecnie dwa problemy po pierwsze trzeba byłoby gdzieś ukryć moich ziomków i ziomolki z kapeli, bo informacje o tej miejscówce można znaleźć w necie. W tą pogodę pomysł z ucieczką z miasta się nie uda może warto zgłosić się na policje? - Rzucił pomysłem Szkot.

- Nie będę oddawał się pod opiekę jakimś państwowym mordercom! - Zaczął się pieklić starszy Rosjanin - Najlepiej byłoby poprosić Wujka Wanie o pomoc! Tego bohatera klasy robotniczej! Mówię wam to na pewno jest Kościej Nieśmiertelny! Dziadkowie opowiadali mi o nim bajki a teraz przybył ukarać korporacje i ratować lud pracowniczy miast i wsi! - Rozmarzył się perkusista.

Duncan uśmiechnął się pod nosem słysząc te pijackie fantazje - OK nie mam nic przeciwko walce z Yakuzą, ale czy to naprawdę ich zniechęci do odwołania zlecenia? Ja wiem, że mam dobre piosenki, ale wątpię żebym dał radę rozwalić im całą operacje - Zaczął głośno myśleć.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-11-2019 o 22:22.
Brilchan jest offline