Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 01:27   #5
harry_p
 
Reputacja: 1 harry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputację
Spokojną kontemplację cyfrowych krajobrazów przerwał mu jakiś osioł.

„Boże ponad 130 miejsc na świecie gdzie mówią po hiszpańsku i nigdy nosz kurna nigdy nie mogą trafić. Tosz po jakiemu ja gadam? Po południowoamerykańsku?”

- Gringo Amerikano, si?

Zapytał zmęczonym głosem i odwrócił się w stronę wysokiego jegomościa. Wysoki koleś ubrany jakoś tak po wojskowemu. Zdecydowanie nie wyglądał na krajana szanownego Kayaba. Zakłopotanie wypisane na gębie dobitnie świadczyło że facet po prostu próbował zagadać.

Biedak, z taką gadką to chyba z dziewczynami mu najlepiej nie idzie.


Zrobiło mu się głupio że to w sumie on potraktował go stereotypowo.

- Lo siento mucho* - otrząsną się potrząsając dredami i uśmiechną się przepraszająco – Przepraszam. Nie, jestem oryginał ze słonecznej Hiszpanii. – Wyciągną rękę na przywitanie – Don Koyote. Faktycznie coś jakby odstajemy.

Stojąc obok dryblasa tworzyli osobliwą parę. Esteban dumny ze swoich długich na dwa łokcie grubych dredów hołubił je jak ostatnie wspomnienie młodości. Pracując w korpo zdawał sobie sprawę że w końcu będzie musiał je kiedyś ściąć jeżeli będzie chciał awansować i wpasować się w firmową machinę, ale jeszcze nie był na to gotów. Wyższy niż otaczający go Japończycy ale do dryblasa brakło mu z 15-20 cm. Oliwkowa cera, ciemne oczy, typowa kastylijska uroda. Średnio wysportowany. Nie był danem siłowni ale bliskość plaż zobowiązywała, musiał dbać o siebie jeżeli miał się pokazać między „ludźmi”. Kolorowa pstrokata koszulka, zielona bundezwerka i porządne szarawary z krokiem tam gdzie powinien być dopełniały wizerunku.

- No, wielu takich jak my – wskazał na siebie i Mor Deytana – nie widziałem. A ty skąd? – Zapytał mówiąc z silnym hiszpańskim akcentem przeciągając r. – też drewniany? - Wskazał na rękojeść zakrzywionej szabli.



______________________

* Przepraszam cię bardzo
 
__________________
Jak ludzie gadają za twoimi plecami, to puść im bąka.
harry_p jest offline