Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 14:17   #91
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ano, racja zapomniałem, że środek nocy - Zafrasował się Duncan - Ale jak to tak proszę Pana? Jestem za tym, żeby wrócić do Smoka ale jak to mówią Strzeżonego Pan Bóg Strzeże co jeżeli nam się nie uda znaleźć tamtych i odwołać zlecenia na czas- Muzyk nie ironizował pamiętał z własnego okresu nastoletniego oraz z relacji z młodszym bratem jak bardzo w tym wieku człowiek potrafi się czuć niedowartościowany wiec zamierzał młodziakowi Panować na serio dopóki tamten nie każe mu przestać.

- Tak czy inaczej będziemy potrzebować transportu... Skoro we trójkę jesteśmy bohaterami to może warto poszukać jakiś dilerów na kółkach i uwolnić społeczeństwo od ich towaru a ich w ramach kary pozbawić transportu? Skoro mam już na pieńku z jedną ekipą to, co się będę ograniczał? Przy okazji pokazałbym wam, na co mnie stać - Zaproponował Szkot.

- Umie ktoś z was odpalić auto na kabla? Po wszystkim można by rozmontować na części żeby nic się nie zmarnowało
 
Brilchan jest offline