WÄ…tek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2019, 00:19   #370
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Prowadzę DH dla moich znajomych. Znamy się od lat i przez te lata graliśmy tylko w WH. Nie mniej, weterani.
Akolici depczą po piętach kultystom, którzy uciekli im z pierwszej przygody. Staram się ich naprowadzić, ale Arbitrator wjeżdża wszędzie z buta i macha odznaką, co przyciąga uwagę i dość dobitnie sieje strach w ludziach. Mówiłem im, że mają przykrywkę - nie zabrałem im jej - niech używają alter ego. No nie, nie bardzo.
Tropią, ale się zgubili (a drużynowy tech-kapłan przysypia). No i jest trop, że pomagał kultystom jakiś gość, pracujący w firmie. Jeździł ciężarówką takie i takiej firmy.
Idą do dyspozytorni, bunkrują się w jakiejś melinie naprzeciw. Biedotę przepędzają pistoletami. Sadzą się w oknach i deklarują obserwacje, przez cztery godziny. Dałem im za wsparcie ex-gwardzistę, bo koleżanka niezbyt czuła 40K i zrezygnowała. (oni też nie za bardzo łapią uniwersum, ja też muszę lepiej przekazywać oraz opisywać, by poczuli to).
No i Arbitrator pyta czy tam może być Chaos, a raczej jak go wyczuć mówię, że psykerzy mają takie umiejętności. Pluję sobie w brodę, że dałem im microbeads, w dodatku pozwoliłem im dzwonić do nadzorującego ich Inwestygatora.. no nic, proszę o wsparcie. Psyker przyjedzie za x godzin.
Obserwują i nagle pada pytanie od tech-kapłana jak daleko jest ta dyspozytornia, czy w zasięgu strzału. Zapytałem przytomnie czy chcecie do tych ludzi strzelać czy co.
Tech-kapłan stwierdził, że skoro nie mogą poznać kto jest złym i czy jest tam Choas, to wystrzelają ludzi, a Imperator pozna swoich.
Obudzili się, gwardzista już zajmuje pozycje. Cholerni naziści
 

Ostatnio edytowane przez BigPoppa : 23-11-2019 o 00:22.
BigPoppa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem