Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2019, 14:16   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przypomina mi się jedna z pierwszych historii Punishera z Marvela gdzie strzelał do przechodnia bo nie trafił papierkiem w śmietnik

Amon siadać do pisania historii? Ja mam pomysł na Ślązaka 90 kilku latka gołębiarza który był Górnikiem a po transformacji i zamykaniu kopalń w latach 90tych przekwalifikowałby się na kanalarza. Straciłby syna i wnuka w Katastrofa budowlana na Śląsku (2006) za co znienawidziłaby go żona bo to on wciągnął ich w gołębiarstwo.

Żona zażądałaby rozwodu mój BG popadłby w depresje wziąłby wszystkie pieniądze i wyjechał gdzieś (zależnie od tego gdzie będzie sesja się rozgrywać mogę mu jeszcze wykupić język) postanawiając pozwiedzać kawałek świata a następnie umrzeć bo miał już dość swojego starego wymęczonego ciała które go coraz bardziej zawodziło i nic już go na tym świecie nie trzymało po za tym obwiniał siebie za śmierć w rodzinie chcąc siebie ukarać.

Jakby nie patrzeć rzeczywiście umarł choć nie tak jakby sobie tego życzył

Szczerze wierzący protestant który nie chcę pić z ludzi uważa że jego nowy wampirzy stan jest błogosławieństwem i przekleństwem jednocześnie. Uważa że jest biczem bożym na śmiertelnych których ma obowiązek karać czuje też silną potrzebę pomagania tym których uznaje za niewinnych i potrzebujących.

Ma silny etos pracy uważa że w swoim nieumarłym życiu może odnieść sukces dając z siebie wszystko tak jak w życiu śmiertelnym.

Właśnie jaki aligment dla drużyny wybieramy ? Ja byłbym za tym żeby być w Camarlii.

Patrząc na ten link z budowaniem karty chciałbym grać farmerem ale pamiętam z czytania materiałów że w V5 wampiraki chyba nie mogą żyć tylko na krwi zwierząt mam racje ?

Mam jeszcze kilka pomysłów na wady, tuchstones i zalety dla postaci ale tych na razie nie chce tu rozpisywać żeby nie odkrywać wszystkich kart.

Chciałbym żeby był świeżo przemienionym
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-11-2019 o 14:47.
Brilchan jest offline