Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2019, 12:22   #155
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam wciąż był w szoku, że to jednak nie był sen tylko jakieś ogólno miejskie fluktuacje czegoś... Stabilności wymiarów? Rzeczywistości? Jakkolwiek by nie nazwać tego dziwacznego zjawiska jak widać Zagórski szybko przystosował się do nowej sytuacji i upewnił się, że Putin, służby czy ONZ lub UN nie zakłócą jego przygotowań do przejęcia władzy nad światem i kontroli nad mutantami czy też superludźmi, których przypadkiem stworzył... A przynajmniej tak podejrzewał Sosnowski.

To, co znajomy Burego powiedział zaniepokoiło kalekę postanowił zadzwonić do rodziców, Macieja oraz Alicji żeby upewnić się czy nic im się złego nie stało jednocześnie poszedł za innymi szukać gacka. Jeżeli się dodzwoni do telefonu czy sekretarki dla wszystkich będzie miał ten sam komunikat - Czy jesteście bezpieczni? Ja jestem z grupą, w której jest policjantka i jakieś wojskowy czy inny przeszkolony może ochroniarz nie wiem.... Trzymajcie się nie mogę gadać - Po ustaleniu bezpieczeństwa rozłączał się.

Na stres zawsze reagował muzyką był to tik nerwowy szukanie Batmana zmienił w grę do drzwi podchodził tanecznym krokiem i śpiewał pod nosem dancing in the moon light zespołu King Harvest:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=HbeCzCw1tT4[/MEDIA]

- Logan no to mamy pełne Amalgam universe - Powiedział pod nosem, choć wcale nie było mu do śmiechu.

-"Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?" - Spytał Batmana nie umiejąc się powstrzymać przed prowokowaniem postaci komiksowych. Nagle przypomniał sobie pomysł Patrycji przekazany mu przez Spider-Mana, że jej moc działała, gdy się na niej nie skupiała i sukcesy, Angeli gdy przestała się starać o wywołanie efektów, o czym też mu pajęczak powiedział.

- Mógłbym dostać Batranga? Tak na pamiątkę zawsze chciałem mieć - Poprosił następnie starając się nie myśleć o rzekomej mocy, której podobno nie ma zasugerował - Sądzę, że powinien Pan pojechać pomóc Spider-Menowi. Temu Panu udało się ustalić, że to jednak nie sen ani iluzja tylko coś w rodzaju zakrzywienia rzeczywistości w skali całego miasta. Coś takiego co potrafi robić syn Profesora Charlesa Xaviera Legion albo jego brat Proteus - Wyjaśnił trochę naciągając bo nie był pewien które dziecko Xaviera jest uznawane w tym Continuom. Jako odkrywce tej informacji wskazał oczywiście, Burego.

- Niektórzy ludzie są przekształcani, więc możliwe, że Pan i Parker jesteście mieszkańcami miasta, którzy bardzo się identyfikowali z tymi postaciami i się w nich zmieniły nie chciałbym żeby on, Pan albo ktoś z policji zginął, dlatego sądzę, że powinien Pan pojechać i mu pomóc my w tym czasie moglibyśmy sprawdzić trop z kościołem - Zasugerował.

Batman miał wszelkie prawo nie lubić Adama z powodu jego zachowania, które według tego, co kojarzył Adaś powinno go zirytować... Jeżeli mimo to posłucha jego sugestii i da mu batranga to może coś jednak jest na rzeczy z tą mocą sugestii?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-11-2019 o 12:26.
Brilchan jest offline