Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2019, 19:14   #8
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Dotarliście do Bramy Teleportacji. Na środku placu wznosi się ogromny kryształ po dotknięciu którego zyskujecie możliwość powrotu do Miasta Początków. Zgodnie z wyjaśnieniami NPC można tu teleportować się używając innej bramy lub jednorazowego kryształu.

Na placu panuje dosyć duży ścisk, pełno graczy próbuje poznać funkcje rożnych NPC i załapać się na jakąś misję.

Charakterystycznym NPC jest Guild Room Guide dziewczyna pomagająca wyszukiwać i zakładać gildię oraz przenosząca do kwatery gildii. Jednak nikt jeszcze nie zdobył odpowiedniego poziomu i finansów pozwalających na założenie takowej.

Co gorsza z waszej obserwacji wynika, że NPC rozdający questy są bardzo limitowani i gracze prześcigają się w ich odnajdowaniu i zajmowaniu misji. Po kilku minutach biegania i przepychania się by dostać jakiegokolwiek questa sytuacja zaczęła wyglądać na beznadziejną. Za dużo graczy znajdowało się w początkowej lokacji, by móc korzystać z questów.

-Hu hu hu, co tam panowie? Trudno załapać się na jakąś misję? - Kobiecy głos dobiegł zza waszych pleców. Gdy odwróciliście się przyglądała wam się wnikliwie młoda dziewczyna o blond włosach w brązowych szatach z kapturem na głowie. - Jestem Argo, udało mi się podjąć parę pierwszych zadań nim tłum je całkowicie wybrał. Hmm, wyróżniacie się z tłumu i wyglądacie na całkiem sprawnych fizycznie w prawdziwym świecie. Co powiecie na mały kontrakt ze słodką Argo? - Dziewczyna uśmiechnęła się zadziornie spod kaptura wskazując dłonią na siebie.
- Ja przyjmę was do swojego party i zyskacie parę misji na początek, które przez najbliższe dni będą niemożliwe do pobrania, dzięki czemu szybciej traficie w nowe lokacje i wyprzedzicie sporo noobów. Ja zyskam bezgranicznie wdzięcznych przyjaciół, którzy w przyszłości będą dzielić się z zemną zdobytymi informacjami o lochach oraz na wezwanie przybędą pomóc w trudniejszych questach. Co wy na to? Myślę, że to dobry deal - dziewczyna wysunęła do przodu rękę, byście mogli ją uścisnąć.
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 25-11-2019 o 19:17.
Ranghar jest offline