Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2019, 21:55   #320
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Żadni NPC-i nie są tworzeni na koksiarkich mega-bossów. Z elfami będzie ten problem, ze walka z nimi będzie mega trudna z 2 powodów:
- elfka niestety jest dobra. o wiele lepsza od was
- elfy mimo, że są dużo niżej poziomowi od was, jest ich 30.

Ale mag ma plan. I będzie epicko. Tu już nie ma co się kryć ze zdolnościami. Myślę, że w momencie, jeżeli wykorzystacie wszystkie swoje możliwości, będziecie w tej walce zwycięzcy.

Chyba, wasz drużynowy kapłan, będzie musiał się ujawnić

Musicie działaś jako drużyna. Musicie zrozumieć, że celem tej misji w cale nie było was tu gnębić i wybić aż do ostatniego. Każdy z was ma swoje cele i mega plusem bezie to, żeby przejrzeć ponad nie i zrozumieć, że tak naprawdę jacyś wielcy pogrywają wami i traktują was jak stado baranów, które bezbłędnie wykona swoje zadania bez myślenia. rozwalając waszą karawanę od środka. A tylko jako drużyna będziecie mieli szansę na dotarcie do finału. Bo będąc tacy wrodzy wobec siebie to w finale przygody byście się powyrzynali

ja jestem za walką i myślę, że ona dobrze wam zrobi
 

Ostatnio edytowane przez Klebern : 27-11-2019 o 22:09.
Klebern jest offline