Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 06:53   #108
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ramirez był czwarty raz na pokładzie tej stacji kosmicznej. Za pierwszym razem spędził tam kilka miesięcy. Bezpośrednio po transferze z Marsa. To tam został zrekrutowany przez Gunnera Coraxa.

Potem były tam tylko wizyty serwisowe. Miały przebieg podobny do tego. Szybko udał się do dzielnicy świątyń Mechanicusa. W ten sposób myślał o kompleksie stoczni i fabryk. To tam mógł pomówić o zakupie nowoczesnych technologii dla potrzeb swoich i statku.

***

Seneschal okazał się nieoceniony. Wynegocjował dobrą cenę. Ramirez przykładal policzek do blachy na obudowie urządzenia. Montaż był najtrudniejszym momentem. Duch Błysku Cienia mógł nie zaakceptować ducha Sieci Komercyjnej. Szaman Maszyny palił modlitwy i rytualne świece. Wzbudzał iskry i śpiewał hymny. I w końcu Duch Błysku zaakceptował nową Maszynę.

Gdy uśmiech zagościł na twarzy Barcy, Głosiciel Cyberdusz bez ogródek zapytał o obiecane wsparcie.

***

Mechanika:

Rzut na Commerce Senaszela 48/100
Rzut na ilość dni poszukiwań 1k10
Rzut na akwizycję 47/100 (good quality Machine Interface Unit, +30 single man, -10 rare, -10 good quality)
Z ewentualnym przerzutem za FP w razie niepowodzenia (wynik 24 w pierwszym rzucie, dlatego nie palę FP = ignorujemy rzut z wynikiem 74)
Rzut na czas rekonwalescencji 1k10 minus bonus z toughness, ale nie mniej niż 1 dzień.

***

Ta część jest po edycji:

Barca bez najmniejszego problemu znalazł odpowiednie urządzenie dobrej jakości w sektorach Adeptów Mechanicusa. Musiał jedynie poświadczyć tożsamość kapłana, bo ten wszczep, zwłaszcza w dobrej jakości był wykorzystywany przede wszystkim przez sługi Omnisjasza. Tak naprawdę istniało duże ryzyko, że zwykły człowiek zwariowałby słysząc wszystkie te Duchy Maszyn.

Udało się przekonać Adeptów Mechanicusa do oddania jednego z implantów o dobrej jakości, jednak w końcowej fazie jego uruchomienia trzeba było przekonać Duchy Maszyny. Był to długi proces inwokacji i adoracji w który zaangażowano dwunastu Adeptów Mechanicusa. Wydłużyło to cały prosty proces zakupu do osiemnastu dni.

Ramirez był zadowolony, że udało się pozyskać implant już przy pierwszym podejściu.

Gdy urządzenie wreszcie dotarło na pokład poinstruował personel medyczny w zakresie obszaru operacji. Przez dwa dni Błysk miał pozostać bez Głównego Wizjonera Silnika.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 28-11-2019 o 11:19. Powód: Wyniki rzutów
Mi Raaz jest offline