Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 20:03   #6
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Szkoda że z tamtej bardzo ciekawej sondy wygrała opcja która podoba mi się najmniej zarówno system jak i tematyka jest za mocno depresyjny żebym chciał zagrać chociaż wydajesz się MG z interesującymi pomysłami to jednak nie po to zacząłem leczenie żeby się ładować w taką tematykę.

Nie będę pisał więcej co sądzę na temat Wraitha czy wybranego tematu na sesje bo to ani nie wątek ku temu ani pewnie nikogo to nie interesuję. Nie chce robić offtopu ani flamewara więc na tym skończę ten temat.

Daj znać jeżeli kiedyś będziesz ruszał z którąś z inną sesji z tamtego tematu szczególnie podobał mi się pomysł z rosyjskimi Łakami ale inne (wszystkie po za tym ) też były ciekawe :P

Życzę miłej zabawy i znalezienia graczy choć patrząc na dotychczasowe wpisy w tym temacie łatwo zrozumieć czemu ten system był jednym w starej linii który zlikwidowano ludzie chyba nie lubią do tego stopnia depresyjno - psychologicznych motywów.

Pozdrawiam Bril.
 
Brilchan jest offline