Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 21:53   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiesz ja mieszkam na terenie dawnego Getta Warszawskiego mój blok jest zbudowany z cegły przemielonej z ruin a jak parę lat temu przerabiali PRLowskie garaże na parking płatny to trafili na trupy w ukrytej piwnicy i mieliśmy takie "przyjemności" jak plaga much trupich i koronera który te zwłoki musiał zabrać.

Jednym słowem mam świadomość wielkiej tragedii jaką były losy Żydów i ogólnie wszystkich mieszkańców Polski podczas wojny ale jednocześnie mam trochę przesyt tego tematu.
Rozumiem że jest wielu pasjonatów tej tematyki sam znam i podziwiam wielu którzy mają łeb jak sklep ale osobiście mam awersje do tej tematyki oraz absolutny przesyt tymi wątkami.
 
Brilchan jest offline