Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2019, 17:53   #112
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gdy Ramirez przeglądał propozycje przygotowane przez kogikatory. Siedział z rękami złożonymi w piramidkę i stukał o siebie opuszkami palców wskazujących. To co system matrymonialny Błysku mu przygotował wyglądało jak portal dla akrotomofili.

W końcu mechadendryt nad prawym ramieniem zmienił pozycję, a kogikator wczytał nowe, poszerzone preferencje Głosiciela Cyberdusz. Z kolejnej setki heteroseksualnych kobiet wyrażających chęć na nawiązanie znajomości. Techkapłan wybrał pięć, z myślą o sporządzeniu szczegółowych raportów dla pani kapitan.

Wysłał każdej propozycje spotkania w ciągu kilku kolejnych dni. Port Wander było niepowtarzalną okazją na spędzenie przyjemnie czasu.

Ramirez przywołał do siebie Mistrza Napędu Petroniusa i Omnisjańską Kongregator Victrix. Wspólnie ustalili dyżury na okręcie. W czasie dokowania w porcie ktoś z obsługi duchowej Błysku musiał pozostawać na pokładzie.

Kolejne dni były przeplatane randkami i wizytami w AdMechu. Enginarium przypominało Ramirezowi rodzinną planetę. Udał się z wnioskiem o błogosławieństwo dla Błysku Cienia. Wprawdzie Magos Toronos była dość zajętą osobą, ale w ciągu trzech tygodni powinna wygospodarować chwilę na błogosławieństwo. A na pokładzie Błysku Cieni będzie z nią dużo łatwiej porozmawiać niż w Enginarium.

Plotki o poczynaniach innych RT również trafiły do uszu Ramireza. Wiedział, że pokonali trasę nadzwyczaj szybko. Nawet kilka dni jakie zamarudzili w świątyni nie powinno pozwolić Traderowi którego napotkali na Pobojowisku przybyć szybciej. Zwłaszcza, że ponoć trafił do jakiegoś systemu pułapki. W wolnej chwili kapłan analizował tę sytuację.

***
Mechanika: rzut na logikę w celu weryfikacji historyjki Traska
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline