Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2019, 23:41   #126
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Komunikat w słuchawce Drauga włączył się dokładnie w połowie piosenki.
- Osobo Tempest. Czy mam w tajemnicy przed rebelią szukać kontaktu z oficyjelami huttańskiego aparatu administracji?



- To doskonała oferta, mój jednobitowy przyjacielu - ozwał się RA-7 nadal gibiąc kończynami w rytm, który już dawno przestał być nadawany przez głośniki wyłączonego śmigacza - Wezmę jeden pokój i kąpiel w oleju. Wczytaj proszę z mojego datapadu, mój kod debetowy.
Co rzekłszy czarny droid protokolarny wyciągnął rzeczone urządzenie. Tym razem nie zabrał ze sobą miotacza karbonitu. Jako SID uznał, że lepiej się będzie zdać na siłę ognia powiększonej załogi. Poza tym w objętym tak gęstą siecią świecie jakim było Nar Shadaa, zaawansowana inteligencja była bronią sama w sobie. Bo chyba nikt z obecnych nie sądził, że RA-7 zamierza za cokolwiek płacić.
I rzeczywiście. Recepcjonista zaraz po przyłożeniu czytnika, drgnął, zesztywniał i... odezwał się ponownie. Tym razem mimo sztucznego syntezatora, dało się wyczuć osobę SIDa w sposobie konstruowania zdań.
- Wczytuję listę zameldowań z ostatniego tygodnia. Szukam rekordu Osoby Thido Roleese... Szukam najprawdopodobniejszych rekordów in cognito z uwzględnieniem osób towarzyszących, wymagań, ilości dni i prawdziwości zgłoszonych personaliów... Proszę o wybaczenie, ale przy dostępnej mocy obliczeniowej, zajmie mi to od 3 do 6 minut.
RA-7 zaś odwrócił owadzie oczy w kierunku swoich towarzyszy i mimo iż robotyczna twarz nie miała żadnych emocji, to widać w jakiś sposób było to jego nieme "I co biocieniasy???"
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline