Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2019, 23:47   #96
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Malcolm przekrzywił głowę widząc ptaka. Spokojnie wstał podwijając rękawy i biorąc jeden z większych talerzy.
- Więc... jakieś opinie co do naszego gospodarza? Lepiej podzielmy się spostrzeżeniami, zanim dokonamy jakiś pochopnych decyzji. - Tormita ruszył do ptaka i przełożył go na talerz po czym odniósł na stół, aby dokładniej się przyjrzeć stworzeniu.

- Mogę wam powiedź w jak poważnej niedogodności się znaleźliśmy. Zakładam, że z powodu tamtej dziewczyny, lub faktycznie za działaniem mgły, znaleźliśmy się w bardzo przykrej sytuacji. Ta kraina to pół-plan, bardzo duży pół-plan, nie posiada rdzennych istot czy coś takiego. Wszystko zostało tu sprowadzone z innych światów. Opuszczenie go jest trudne, graniczące z niemożliwym. - Malcolm rozpoczął badanie martwego ptaka - Wpływ bogów jest ograniczony, a magia działa w odmienny sposób niż na naszym świecie. Odradzam przyzywania stworzeń. - tu spojrzał na Ghartha.

- Niclas jest naszą najlepsza szansą na uzyskanie jakiś kontaktów w tej krainie, więc rozsądniej byłoby się go trzymać. Zanim zaczęła się wieczerza znalazłem kilka ksiąg, które mogą dać mi jakiś lepszy wgląd w naszą sytuację, na razie... jesteśmy na łasce Niclasa. - wyjął kamień z dziobu ptaszyska starając się ustalić jego naturę.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!

Ostatnio edytowane przez Seachmall : 03-12-2019 o 08:23.
Seachmall jest offline