Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2019, 20:12   #98
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Halvar siedział niewzruszony. Zamrugał oczyma. Po wypowiedzi Malcolma nie był ani trochę mądrzejszy. Co to jest pół-plan? Skoro nic nie jest tu naturalne, to czy dadzą radę stąd wrócić? Jakim cudem kruk wbił się do środka pomieszczenia? W tym wszystkim było tak wiele niewiadomych, że ich gospodarz wydawał mu się kompletnie zwyczajny.

- Malcolmie, a coś wiesz o mocach danych od bogów? Odkąd jestem w tym zamku przestałem czuć Selunę. Jakby moja patronka mnie opuściła. To… - Halvar wyraźnie posmutniał mimo wypitego wina. - To jest dziwne. Od dnia inicjacji jako jej paladyn nie czułem czegoś takiego. Czy władza naszych bogów tutaj nie sięga?

W końcu wstał obejrzeć plamy krwi. Być może dziura w oknie balkonowym pozwoli mu dojrzeć coś innego niż tylko burzę? Podszedł i stanął obok Ghartha.
- Co jeżeli to była dywersja? Ktoś dał się pojmać, żeby ktoś inny przesłał nam wiadomość?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline