Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 00:36   #838
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. czy skoro przeskakujemy godzinkę, to Bir miała kiedy się choć trochę ogarnąć w tej całej teraźniejszej lub wcześniejszej krzątaninie? (choćby umyć gębę ze strupów itd)
- W jakimś zlewie pewnie tak.


Cytat:
2. czy poznaje rodaka kuchcika? (kojarzy imię gościa itp, na ile sobie mogę poświatotworzyć, na ile naukowcy integrowali się wcześniej z załogą )
- Może go znać z widzenia. Z gadaniem podczas rejsu to tak sobie bo kuchciki non stop albo gotują posiłek albo myją wszystko po posiłku i tak cały dzień. A w nocy lulu. A podczas posiłków jest kolejka więc też niezbyt jest jak gadać. A Birgit jest łatwiejsza do zapamiętania bo jak się przez tydzień jest jedyną kobietą na pokładzie to raczej trudne do przegapienia


Cytat:
3. czy gadkę na temat "prac pomiarowych" uznać za załatwioną poza sceną w trakcie ww krzątaniny, czy w takim układzie to jest przed nami do ustalenia?
- Myślę, że lepiej załatwcie to między sobą w tej turze.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline