Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 01:46   #215
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
W pewnym momencie przyzna, że potraktowałem sesję nieco warsztatowo. Warsztatowo dla siebie, głównie dlatego, że zwykle nie mam tyle kontaktu z wojskowym sprzętem, to było dla mnie poniekąd pouczające.



Natomiast konkretne listy z tym co trzeba wstawić i jak mniej więcej mi nieco przeszkadzały, dokonywały lekkiej zombifikacji posta. Może źle to wyrażam, ale pewne rzeczy były dla mnie odrobinę sztuczne i to mówię o swoich postach, nie MG



Posty MG były obszerne, gargantuiczne i mogły zaspokoić większość nawet najbardziej głodnych detali ludzi. Tutaj ważnym jest by wiedzieć, co tak naprawdę jest ważne dla postaci, co może faktycznie wiedzieć po odsianiu całej geopolityki żołnierz na froncie, który ma swoje rozkazy, podawane przez dowództwo cieniutką linią i z minimalną ilością realnych informacji, i jak może je wprowadzić w życie.



Dziękuję całej ekipie za wspólną grę, zaś VDV za to, że grzecznie gryzie ziemię założenie ataku było podstawowe, całkowicie zniszczyć Projek... odnieśliśmy sukces! Niemalże Pyrrusowe zwycięstwo, ale się udało.
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline