Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 14:51   #99
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Malcolm spojrzał na Halvara i wzruszył ramionami.
- Nie wiele, ale mogę spekulować. Wiem, że ich wpływ w tej krainie jest ograniczony. Zapewne siły, które ją stworzyły. w celu uwięzienia kogoś, nie chciałyby ingerencji bóstw. - rzucił kamyk do Ghartha - Jak dla mnie to swego rodzaju kamień wieszczący. - wrócił spojrzeniem na Paladyna Selune - Nie martw się, wątpię, abyśmy to my byli więźniami. Zakładałbym, że mamy być rozrywką dla faktycznych więźniów.

Tormita wyjrzał przez okno, przy którym padł ptak.
- Nie zakładaj, tak dużo. Jesteśmy w tej krainie trzy godziny. Jeżeli ktoś już chce nas wynająć, to powinniśmy odrzucić. Ludzie w desperacji są na przegranej pozycji.

Malcolm wrócił do ptaka, starając się dopatrzyć anomalii. Może stworzenie było chowańcem jakiegoś maga...
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline