Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 21:03   #218
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim za wspólną grę!

Myślę, że można zaliczyć Ojczyznę jako jedną z bardziej udanych sesji.

Osobiście przyznam, że też miałem problem z ogarnianiem niektórych części bitwy. Szukanie ulic, dzielnic, pojedynczych budynków w pewnych momentach było rzeczywiście uciążliwe. Mapki z kolorowym oznaczeniem pozycji i sytuacji były wyjątkowo pomocne w czajeniu tego wszystkiego.

Co do sprzętu i szczegółowości - wielki plus. Dodają takie smaczki "autentyczności" przedstawionych scen i opisów. Istna gratka dla ludzi którzy lubią szperać w tego typu rzeczach.
Podobnie z politycznym tłem całego Powstania i zawieruchy jaka miała miejsce wokół tego całego przedsięwzięcia... i działań wrogów. Fajnie widzieć, że to co się dzieje w grze ma wpływ na szerszy świat.

Takie moje spostrzeżenia na tą chwilę.

Jeszcze raz dzięki za grę.

I dzięki Frost za słowa uznania. Kto wie, może spotkasz jeszcze Pana Rysia na innej sesji
 
Stalowy jest offline