Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2019, 22:51   #31
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
oprócz tej jednej co ci wysłałem jako pytanie to nie mam jakoś dużo pomysłów ale coś wysmażę.
Pomyśl na spokojnie, jak będziesz miał czas. Tu w zasadzie nie ma aż tak dużo myślenia. Bierzesz po kilka kości z różnych cech i montujesz do kupy. Zawsze możesz olać temat, jeśli uważasz że Ci to do niczego nie będzie potrzebne, w walce to w końcu nie musi być używane. Ale to też wydaje mi się ograniczaniem sobie opcji podczas starcia.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Dzięki, podziwiam, bo de facto prowadzisz teraz cztery solówki.
Prawda, nie spojrzałem na to w ten sposób

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Czy lubisz korzystać z doca do dialogów, ja tak? Choć to może nie w 1 odpisie.
Lubię

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Czy Raditz jest dużo wyżej w hierarchii niż Marduk (co też może się wiązać z jego siłą?)
Sporo. Marduk to zwykły szeregowiec. Vegeta zna go z imienia, ale to raczej kwestia liczby saiyan jakimi dowodzi niż dowód na robienie przez niego kariery. Raditz z kolei jest trzecim saiyaninem w hierarchi po Vegecie i Nappie.

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
P.S. - podobało mi się jak Vegeta rozwalił doktorka.
Przekażę mu. Ale w końcu to Vegeta, musi kogoś odstrzelić od czasu do czasu
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline