Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2019, 14:20   #77
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Ojcze - Bladin miał jeszcze parę pytań. - Markus wyznał, iż naszyjnik został dostarczony niejakiemu Oldenhallerowi. Kto może nam udzielić informacji na jego temat?
- Nie wiem o kim mówił.
- Jeszcze jedno, ojcze. Czy będziesz łaskaw wskazać mi, gdzie znajdę kapłanów Grimnira w Nuln?
- Gnimnira? Nie, nie ma w Nuln stałej świątyni
- pytania o krasnoludzkiego boga jakby lekko zmieniło sztywne zachowanie sygmaryty. - Wiem, że waszą społeczność odwiedzają w miarę regularnie wędrowni kapłani. Wybaczcie, muszę was pożegnać. Zmarnowałem już dość czasu na tę sprawę.
- Dziekuję ci ojcze za poświęcony czas
- Bladin ukłonił się i wykonał wojskowe w tył zwrot.

* * *

- Ruszajmy więc - zgodził się na propozycję powrotu do karczmy. - I tak nie mam żadnych innych pomysłów. Pytałem o braci Huydermannów, ale wszyscy milczą na ich temat. A ten Oldenhaller to jakiś kupiec. Może pójdziemy później popytać w kręgach kupieckich? Odwiedziłbym paru rodaków parających się handlem. Może mnie wspomogą w misji informacjami o jednych bądź drugich.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 06-12-2019 o 08:34.
Gladin jest offline