Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2019, 21:20   #219
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Lightbulb

Dzięki za słowa uznania Panowie. Wasze postacie mi się bardzo podobały, nie mam zastrzeżeń. Wybaczcie, że tak "mało" ich było na tej sesji. Jak to Col Frost ujął w notce dla mnie - było mało okazji (albo wcale) kiedy bym z historii BG korzystał. Ba, ledwo miałem czas/łeb do Zawady.

Z jednej strony wiem, do czego Frost pije, z drugiej... nie rozdwoję się. Ta sesja to był ogrom dla MG. "Nigdy więcej" (i nigdy nie mów nigdy...). Krystalizuje się też jednocześnie moje podejście do tematu - dobry gracz sam sobie będzie odgrywał i ogarniał postać. Zasada wzajemności. Ja daję graczowi świat i grę, gracz mi daje swoją postać i jej podejście.

Zdarzają się oczywiście gracze, którzy idą do MG z oczekiwaniem, że MG utka sesję wokół postaci. Z takimi graczami jest mi nie po drodze. U mnie to tak nie działa. Ja wrzucam Waszych agentów do świata, który żyje własnym życiem. Możecie nań wpłynąć... lub nie. Może on na Was wpłynąć... lub nie (acz rzadziej, wszak gramy, a nie "nie gramy").

Tak czy inaczej, czekamy wszyscy jeszcze na Toma... a i ja czekam na Wasze notki (bądź aktualizacje starych). Ja Wam już pogrzebałem po notesach, więc do roboty jak MG każe.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 02-12-2019 o 21:24.
Micas jest offline