Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2019, 08:46   #52
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Drodzy piloci. Mam wrażenie, że troszkę sesja się nam rozwlekła. Piloci chcieli polatać, i latają tam i z powrotem wzdłuż lotniskowca od godziny. To moja wina sam nie operowałem taką mechaniką na taką skalę. No i pewne tematy dystanse, zasięgi taktyki zaczęły odgrywać zbyt istotną rolę, zaś przeznaczenie gry gdzieś się zgubiło.... Ja jako MG mam pełne ręce roboty, a dla was w większości to przydługawy wstęp. Ale jak pisałem w rekrutacji to trochę warsztaty.

Największym problemem stał się chyba mostek. Czyli podejmowanie decyzji taktycznych. Czekam na graczy i ich odpisy w tamtym miejscu, a sama sesja stoi. Również w opisach widać że więcej się dzieje na mostku Vicotrii niż na myśliwcach.

Proponuję pewne zmiany. Zamkniemy temat mostka, strategia i gra na tym poziomie zostanie wyeliminowana. Bo strasznie przeciąga grę. Mamy doca taktycznego tam przeniosę uwagi taktyczne jak któryś z graczy będzie chciał się angażować w grę na strategicznym poziomie zapraszam tam. Chętni będa mogli na żywo się im przyglądać. Czasu będzie niewiele na zmiany taktyczne. Ale ruszymy szybciej z odpisami i akcja będzie bardziej wartka. Jeśli nie chcecie po raz 5 się przygotowywać do walki napiszcie tylko, czy odpalacie rakiety zanim wejdziecie w zwarcie… 2 tury będziecie lecieć do wrogów (oni wylecą wam na przeciw)... później zacznie się zwarcie i je będziemy rozgrywać tura po turze.

Nie wiem jak Wy ale ja polubiłem Newmana i jego obsadę mostka więc ich komentarze będą dalej przeplatać akcję.

Ja mam rozpisane praktycznie wszystko do tury przed zwarciem. Jeśli chcecie mogę nawet dzisiaj przeturlać pierwsze zwarcie. Wtedy do czwartku byłby czas już na normalną grę i zabawę w walkę kołową.

Ja przyznaję się do winy za opóźnienie. (Może tylko Cliff polatał ) ale sesja się nudnawa zrobiła. Macie inne pomysły, lub odpowiada wam taki układ piszcie.

Mi wpadł jeszcze jeden pomysł do głowy. Jeśli wolicie możemy też przejść w całości na DOCa. Tam będziemy pisać na bieżąco ci co będą grali wolno dostaną mniej czasu antenowego…. - Nie wszystkim przypada też taka metoda gry do gustu więc temat zostawiam otwarty do dyskusji.
 
Fenrir__ jest offline