Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 07:32   #82
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
- W ten sam sposób, w jaki wszyscy tu głosujemy za linczem. Na podstawie dedukcji synu Sancho. Na ten przykład, nie miałbym nic przeciwko, gdyby zabił Teda lub Isajewa, choć nie mam co do nich żadnych informacji, prócz przeczucia. Wybór ten byłby obarczony ryzykiem. Myślę, że seryjny morderca już wie kim naprawdę jestem i widzi, że gdyby na moim miejscu był ktoś inny już byłby trupem i może, jeśli zechce, sugerować się moimi kolejnymi wskazówkami.

- Wszyscy niezaproszeni są naszymi oczywistymi wrogami, nawet ci co nie są demonami z wyjątkiem... seryjnego mordercy. Jeśli ten udowodni chęć współpracy może być niezwykłym sprzymierzeńcem, a mu samemu niewiele grozi, prócz złych, własnych wyborów. Jednym z tych wyborów, byłoby zabicie mnie, bo gdy stanie się jasne kim jestem, czy nie skontaktuje się ze mną ktoś kto potrafi komunikować się z umarłymi? Z pewnością jest tu taka osoba. Wezwano nas przecież do nawiedzonego domostwa, by rozwikłać zagadkę tego miejsca.

 
Rewik jest offline