Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 08:31   #83
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Czarnobody skończył zajadać się tartą i popijać whisky, po czym zaśmiał się znowu.

-Zehaaahaaahaaa! - Taką zabawną hałastrę jak wy trudno spotkać nawet na moim oceanie. Zgadzam się, że Kotek zachowuje się dziwnie i może być błaznem, nie ufam jemu i Tedowi Bundiemu. Rick Sanchez jest albo z Miasta, albo bardzo sprytnym Mafiosą. Rozumiem, że jego podstawa do głosowania do Crooked Mana nie była bardzo solidna, więc mogę zmienić głos, choć tamten słabo się broni...

- Zaś co do naszego kiepsko ubranego egzorcysty Wędrowycza, to instynkt mówi mi, że zupełnie nie kłamie, będąc Szeryfem mógłby potwierdzić tożsamość dwóch osób, ale według mnie sugeruje, że jest Jailerem....coś tu nie do końca pasuje. Po drugie zaś, takie desperackie układania się z Seryjnym Zabójcą trąci mi skrajną naiwnością, nie ma powodu, by zakładać że ten dotrzyma układu gdy mu to nie będzie pasować, a po drugie Miasto ma dwie postacie mogące zabijać w nocy.

- Nie ma w 100% pewnego kandydata do linczu, ale dla zasady bym kogoś zlinczował, lincze są esencją tej gry i dają zawsze informację, nawet jak nie trafi się tego złego.

-A spiżarnię zaraz ci pokażę, Brooku, jak nie boisz się tam ze mną pojść...

 
Lord Melkor jest offline