Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2019, 11:44   #118
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Uaaauuu, ale bajer! - krzyknął Tommy widząc co potrafi zrobić Duncan... albo jego gitara. Zresztą wszystko jedno, bo za chwilę i tak oboje zostaną przerobieni na durszlaki. A O'Connor wraz z nimi.

Przemowa wokalisty zrobiła wrażenie... głównie na jego towarzyszach, którzy oczami wyobraźni już widzieli siebie dziurawionych przez kule. Franko starał się jakoś ułagodzić sytuację. Tommy wolał nie mówić nic. W takich chwilach nie panował nad językiem i była niewielka szansa na to, że sytuację polepszy. Pocieszał się tym, że wciąż ma na sobie kamienną zbroję, Franko jest w pewnym sensie nieśmiertelny, Max ma blisko do wyjścia, które pozostało otwarte, a Duncan... No tak, z nim jest gorzej.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline