Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2005, 16:05   #45
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Oooooooo... Przyznaję, że osobiście Andrzeja Sapkowskiego nie lubię również ale to rpzede wszystim dlatego, że go nie znam osobiście, a od znajomych którzy mieli tę wątpliwą przyjemność nasłuchałem się wszystkiego najgorszego... Niemniej jego twórczość literacka - muszę przyznać - przynajmniej w zakresie wiedźmina bardzo przypadła mi do gustu... Koleś albo umie zrzynać od innych albo ma łeb jak sklep...

Największym atutem jego twórczości jest (choć to chyba zbytni komplement nie jest dla twórcy co by nie było fantasy) jak dla mnie humor... No, rozbiła mnie po prostu gra w gwinta i cała kompania krasnoludzka

Co się zaś tyczy filmu, to utrzymuję w mocy opinię z poprzedniego postu...
I dodam dla poparcia tejże, że złoty smok z gry HMM3 był już o niebo ładniejszy i bardziej smoczy niż ten z Wiedźmina... A szkoda...
Podobnie zresztą było z mało klimatyczną muzyką... "Nie pokonasz miłości" to dobry przebój na lato ale nie do kultowego filmu fantasy... :/
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem