Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 18:06   #127
Invicta
 
Invicta's Avatar
 
Reputacja: 1 Invicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
- Sir Corpse nie jest demonem, albo popełnił błąd, który się na nim zemści. Następna osoba, która otrzyma od niego kasetę, będzie wiedziała czy otrzymała ją od Sir Corpse, czy od Samary. Niesłusznie go osądzacie. Dlatego kaseta sama w sobie może być pomocna. Ukazuje naturę innego gracza, choć jest przy tym szalenie niebezpieczna. Wciąż utrzymuję, że najlepiej się nią zajmę. Prócz tego, że dotrzymam umowy, jaką zawarłem z zabójcą Beboka, proszę mi wierzyć, jestem niezwykle rozsądny. Choć i ta decyzja jest poparta rozsądkiem oraz wiarą w rozsądek seryjnego mordercy.

- Sir Corpse, jeśli chcesz oczyścić swoje imię, przekaż ją mnie.
- A jeśli jednak jest tym „demonem”, co można jeszcze na różne sposoby udowodnić, to ściągniesz znowu na siebie podejrzenia, gwarantując sobie lincz. Zastanawia mnie pewność z jaką wypowiadasz się o Sir Corpse. Nie wiem na jakiej podstawie uważasz go za niewinnego, nie wiem też jak się jednocześnie dogadałeś z tym seryjnym mordercą, o którym też rzekomo doskonale wiedziałeś, skoro żaden tu taki się nie wyłonił jeszcze, albo ja coś przeoczyłem. Nie wiem jak na to reszta się zapatruje, ale cuchnie mi tu mafijnym gównem.
 
Invicta jest offline