Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 18:37   #128
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Panie Danielu, jeśli jestem dziewką z telewizora to głupią i nieumiejącą czytać. Z powodów podanych już przez Wędrowycza. Chociaż jego "daj mi, och daj mi" zaczyna mnie powoli niepokoić. Ale faktycznie, zlinczowanie mnie pozwoli uchronić innych przed dostaniem przez nich kasety. Jeśli taka będzie decyzja ludu, podporządkuję się jej. Ale uważam za nieoptymalną.

- Duke, cóż, przyznaję się. Przyznaję się, że próbowałem być pomocny. Nie wątpię, że Twoja analiza jest bardziej wartościowa. Dlaczego zatem się nią nie podzieliłeś? Podczas poprzedniej Mafii moja "bezwartościowa" analiza z początku gry trafnie wyłapała dwóch z trzech członków mafii, ale, co ciekawe, przez spory kawałek czasu kilka osób miało takie samo przekonanie jak Ty. Niemniej masz rację - to, że pomagam nie świadczy o mojej niewinności.
Zgadzam się za to, że pewnie w swojej analizie przegapiłem kogoś winnego - po jednym dniu trudno o lepsze podsumowanie. Wyobrażam sobie teraz Samarę atakującą Cię w nocy i drugiego ze złych ludzi, podkładającego dowody winy mnie. Czy to że tak przewiduję uchroni któregokolwiek z nas, nie wiem, ale warto spróbować.


Sir Corpse zamyślił się głęboko.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline