Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 19:07   #130
Invicta
 
Invicta's Avatar
 
Reputacja: 1 Invicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputacjęInvicta ma wspaniałą reputację
- Oczywistym jest, że atak na mnie byłby głupim, bo oczywistym sposobem na zrzucenie na Ciebie winy i zaraz wśród pierwszych rzuconych przez podżegaczy głosów wyłoniłby się czerwony, który z kolei byłby łatwym celem dla co mądrzejszych miastowych. Nie wiem jak grałeś w poprzednich grach, ale przyznać muszę, że granie cały czas w ten sam sposób (szczególnie jeśli jest się znanym z bycia skutecznym miastowym) jest rozsądną taktyką mafijnych. No, ale mógłbyś w końcu powiedzieć chociaż co robiłeś nocą, jeśli chcesz odsunąć od siebie podejrzenia. Nie musisz od razu zdradzać co dokładnie robiłeś, ale skoro większość ról polega na odwiedzeniu kogoś w ten, czy inny sposób, to mógłbyś chociaż powiedzieć komu złożyłeś wizytę. Pytanie czy zechcesz współpracować?

- Jeszcze zastanawia mnie jedno, choć wydaje mi się, że byłoby to bardzo komiczne rozwiązanie - Duke zwrócił się do zebranych. - Może pan Wędrowycz wie kim jest SK, ponieważ sam nim jest i nie może tego w sposób oczywisty nam powiedzieć? Dogadał się niby sam ze sobą i chce z nami współpracować, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. Jeśli tak jest, to proszę SK o nie wykonywanie ruchu tej nocy, bo bardziej nam zaszkodzi niż pomoże, a my w zamian nie będziemy go linczować...
 
Invicta jest offline