Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2019, 13:43   #172
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- To ja mogę być Adaś, miło mi Witek. Zaraz znajdę adres kościoła tu są mapy - Odpowiedział cały czas stukając w klawisze kontynuował wypowiedź - Tak UFO to jedna z teorii inna mówi że był magiem... - Zaczął się rozkręcać, ale w porę ugryzł się w język - Choć to nie pora na robienie wykładów jak ktoś będzie zainteresowany albo będzie potrzeba to mogę potem opowiedzieć - Nagle przestał stukać w klawisze zrobił wielkie oczy - Kuur...Ka wodna! - W porę ugryzł się w język nie wiedząc jak jego nowi towarzysze odnoszą się do przeklinania.

- No to mamy problem znalazłem kościół... A nawet 27 w różnych rejonach miasta, a to tylko rzymskokatolickie... Są jeszcze grekokatolickie, ewangelicko-augsburskie, jakieś synagogi, meczety. - Zaczął wymieniać wyraźnie nie zadowolony.
- Możemy wziąć cyborgi na wycieczkę religioznawczą, ale wydaje mi się, że to za duże ryzyko, że Sowieta nas odwiedzi. Może oddalmy się trochę od pogoni i zatrzymajmy się na chwilę żeby Patrycja mogła się wychylić z cienia i powtórzyć nam dokładnie co usłyszała żebyśmy mogli się wspólnie naradzić ? - Zaproponował.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-12-2019 o 16:40.
Brilchan jest offline