Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 00:12   #22
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Chciał przedstawić się jako ostatni ale nieoczekiwany obrót wydarzeń nieco zbił go z tropu. Żaba skacząca na śpiącego z sową chłopaka oraz przewracająca się jej właścicielka wydawały się mu dość zabawne. Powstrzymał się jednak od typowych dla niego drwin. W końcu nie chciał wszystkich do siebie zrazić przy pierwszej okazji. Gdy wszyscy już siedzieli. Władował się do przedziału i z trudem lecz skutecznie wepchnął kufer na półkę. Klatkę z Gawinem otworzył i sowa usiadła mu na ramieniu.

-Jestem Joshua Hellsing a to Gawin... Cóż z tego co wiem w Hogwarcie nie zabrania się spania jadąc pociągiem choć na lekcji pewnie nie uszłoby Ci to płazem-uśmiechnął się przyjaźnie po czym zwrócił się do Fifi-Ja nikogo tam nie znam a rodzeństwa wogóle nie mam.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline