Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2019, 00:19   #268
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
No właśnie do pytań, które postawiłem można jeszcze dołożyć jeszcze otwarte pytanie o SK, któremu wypadałoby dać trochę większą szansę wygranej. Jeśli SK wiedziałby jakie role rzeczywiście biorą udział w rozgrywce to jest to jakiś handicap dla niego. Dobry pomysł Rewik.
Według mnie fair przy większej liczbie graczy jest by warunkiem zwycięstwa seryjnego było zabicie określonej ilości graczy np. 4.

Czy ktoś grał kiedyś w Mafię, gdzie zamiast seryjnego zabójcy był kultysta, który zamiast zabijać może rekrutować niektóre postacie i tworzy w trakcie gry swoją własną niby-Mafię? Wygrywa jak wykończy i Miasto i właściwą Mafię. W ramach eksperymentu myślałem o wprowadzenie go w mojej kolejnej Mafii.
 
Lord Melkor jest offline