Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2019, 20:55   #191
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Vantrag milczał w czasie rozmowy z przybyszem. Musiał przyznać, że facet robił wrażenie, zwłaszcza forma, którą przybrał. Gwardzista mógł mieć tylko nadzieję, że kiedyś będzie w stanie osiągnąć taki poziom. Na razie, żeby to zrobić, musiał przeżyć, a stwór, który wyłonił się z międzywymiarowej bramy, zdawał się mieć zupełnie inne plany w tym względzie.
~No cóż, czas zaszaleć.~ pomyślał i zainspirowany wcześniejszym pokazem przybysza, przemienił się w sporego lwa. O dziwo, jedwabno-kryształowy pancerz nie wtopił się w ciało i dopasował do nowych kształtów, a następnie Vantrag, rycząc, zaszarżował na nieznane monstrum.

Lion + Primal Scream (+2str, +6dex na 7 rund -> ac 21)

Punce: Szarża i Full attack
Rzuty: szpon 28, szpon 28, ugryzienie 20
Obrazenia: szpon1: 8, szpon2: 8, bite:8
Jeżeli Bite trafił to mam free grapple check: 30
Jak dobrze rozumiem to jeżeli grapple siądzie to mam 2 rake attaki za darmo:
Rake1: 26, obrażenia: 7
Rake2: 32, obrażenia: 8
Rake2 na potwierdznie krytyka: 20
Na początku rzuciłem na dire Liona, zamiast zwykłego, dlatego dwa pierwsze rzuty wyższe niż wpisałem.

Jeżeli działa ten bonus za flankownie od Łotra to +2 do wszystkich rzutów na atak.

Kostnica

 
shewa92 jest offline