Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2019, 15:47   #136
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy kiwnął tylko głową na znak, że zrozumiał i przeszedł do wykonywania poleceń Franko. Zasklepił dziurę i zaczął odmierzać odległość do zrobienia następnej, która otwarłaby się do pokoju, w którym opatrywany był wspomniany kierowca. Robiąc to powiedział:

- Trzeba zadzwonić do Ortegi. Ci kolesie mówili coś o odbijaniu prochów.

W końcu zatrzymał się i zaczął robić nową dziurkę. Nie za dużą, wystarczy żeby słyszeli co się w tamtym pomieszczeniu mówi. Po chwili dosłyszał głosy, ale... Obaj mówili po japońsku czy czymś tam. Chłopak zasklepił dziurę,

- Ekstra, zapomnieliśmy ich poprosić żeby na amerykańskiej ziemi mówili po ludzku - stwierdził kwaśno. - Jeśli chcemy wejść do środka musimy poszukać jakiegoś pustego pokoju - zauważył, wskazując kierunek oddalający ich od dwóch pomieszczeń, do których przed chwilą zajrzeli.

"Co to w ogóle za miejsce?", przeszło mu przez myśl. Klub, arena walk, szpital. Co jeszcze tu znajdą? Podziemne lotnisko?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 13-12-2019 o 19:13.
Col Frost jest offline